Atsiliepimai

★★★★★

“Labai švelniai dirbanti meistrė, puikiai atliktas blakstienų laminavimas. Ačiū!”

Lina

★★★★★

“Super !”

Gabija

★★★★★

“Esu labai patenkinta antakių dažymu – forma ideali, o spalva parinkta nepriekaištingai.”

Elena

★★★★★

“Labai džiaugiuosi profesionaliai nudažytais antakiais, kurie dabar atrodo itin natūraliai ir ryškiai.”

Vilma

★★★★★

“🤗⚘️”

Samanta

★★★★★

“Labai patenkinta, puikiai padažyti plaukai, ačiū!”

Gertrūda

★★★★★

“Profesionalas”

Vera

★★★★★

“Viskas puikiai. Rezultatas nuostabus. Ačiū!”

Irma

★★★★★

“Darbas puikus, viskas labai tvarkinga!”

Kamila

★★★★★

“Maksai, ačiū už kietą kirpimą – viskas atlikta labai preciziškai, o barzda dabar atrodo tiesiog ugnis!”

Mantas