Atsiliepimai
“Labai švelniai dirbanti meistrė, puikiai atliktas blakstienų laminavimas. Ačiū!”
Lina
“Super !”
Gabija
“Esu labai patenkinta antakių dažymu – forma ideali, o spalva parinkta nepriekaištingai.”
Elena
“Labai džiaugiuosi profesionaliai nudažytais antakiais, kurie dabar atrodo itin natūraliai ir ryškiai.”
Vilma
“🤗⚘️”
Samanta
“Labai patenkinta, puikiai padažyti plaukai, ačiū!”
Gertrūda
“Profesionalas”
Vera
“Viskas puikiai. Rezultatas nuostabus. Ačiū!”
Irma
“Darbas puikus, viskas labai tvarkinga!”
Kamila
“Maksai, ačiū už kietą kirpimą – viskas atlikta labai preciziškai, o barzda dabar atrodo tiesiog ugnis!”
Mantas